Aktualny Ranking i opinie Internatów

17.09.2010

Ranking OC po kolejnych miesiącach


Pierwsze miesiące rankingu ubezpieczeń OC AC już za nami. Sytuacja uległa nieznacznej zmianie - po prowadzącej wciąż firmie Liberty Direct uklasyfikowały się kolejno MTU, HDI, PZU, AVIVA. Duży wpływ na aktualna sytuacje miały ostatnie promocje.

Dlaczego Liberty prowadzi w rankingu OC?


Liberty Direct uzyskało w ostatnim czasie wiele dobrych opinii z różnych źródeł - głównie niezależnych. Pisał o nich Miesięcznik Ubezpieczeniowy, który przeprowadził badanie rynku dla 20 ubezpieczycieli. Wg informacji Liberty Direct oprócz niskiej ceny oferuje również Mini Assistance, a także ubezpieczenie w systemie Zielonej Karty - gratis! Jest to całkiem ciekawa opcja, a nawet pakiet ubezpieczeniowy, za który gdzie indziej można słono zapłacić. Śmiało można rzec, że ranking OC dobrze odzwierciedla aktualną sytuację rynkową. Tych, którzy nie mieli jeszcze szansy zapoznać się z naszą ofertą, serdecznie zapraszamy n astr one główną serwisu. Mamy nadzieje, że dzięki nam i naszemu niezależnemu rankingowi kupicie najtańsze OC.

17.08.2010

Sprawdź najnowsze oferty i kup ubezpieczenie


NAJTAŃSZE OC

Kierowcy poświęcają wiele czasu by kupić najtańsze OC. Ranking ubezpieczeń stworzony przez nas ma ułatwić kierowcom dokonanie ostatecznego wyboru – udział w wyścigu cenowym biorą takie Towarzystwa Ubezpieczeń jak: Liberty Direct, AVIVA CU, HDI Asekuracja , PZU S.A. , MTU S.A. , AXA , PTU S.A. , Link4 , Hestia , mBank , Allianz , BENEFIA , Generali , Uniqa , WARTA S.A. , Compensa S.A. , Filar S.A.

Według naszych użytkowników (kierowców) w rankingu prowadzi firma Liberty Direct oferując swoim klientom najtańsze OC i AC. Zniżki przyznawane przy kupnie polisy online są dość wysokie stąd duże zainteresowanie tym właśnie ubezpieczycielem. Ważną informacją jest fakt, że ranking prowadzony jest zaledwie od miesiąca.

Od samego początku głównymi konkurentami oprócz wspomnianym Liberty są jeszcze HDI Asekuracja, CU AVIVA oraz PZU S.A. Sytuacja ulega zmianom z tygodnia na tydzień. Początkowo na podium uklasyfikowała się firma HDI, lecz w zaledwie kilku ostatnich dnia została prześcignięta przez Liberty Direct.
Macie zatem Państwo pewien obraz pozwalający stwierdzić, gdzie prawdopodobnie i wy kupicie najtańsze OC . W pierwszej kolejności zachęcamy do zapoznania się z ofertami ubezpieczeniowymi właśnie tych Towarzystw, a jeśli cena OC was nie usatysfakcjonuje – przejdziecie do kolejnych.
Ranking prowadzony jest zarówno dla OC jak i OC+AC, dlatego złożone Państwu oferty mogą się nieco różnić od listy ubezpieczycieli powyżej. Gwarantujemy jednak, że powyższa czołówka z pewnością zaoferuje wam najtańsze OC bez większych problemów i straty cennego czasu.

Warto też pamiętać, że za warunki ubezpieczenia OC odpowiada ustawa – najtańsze OC nie wpływa na zakres ochrony polisy. Każdy kierowca może ubezpieczyć się gdzie tylko zechce i za ile chce. Wybór pozostawiamy Wam. W imieniu załogi najtanszeoc.org zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kupna najtańszego OC przez Internet.